Вебінар "Література і живопис"

  Вебінар "Барви слова в поєднанні з акустикою живопису"


Відгуки про вебінар та коментарі учасників:

Nina Omelcheko. Пані Лесю, дякую Вам, вебінар чудовий!!!

Галина Кононова Пані Лесю, Ваш вебінар був найцікавіший з усіх, в яких брала участь. Ви дуже цікава особистість і майстер своєї справи. Щиро вдячна. З нетерпінням буду чекати нових зустрічей. Щасти Вам.

Тетяна Ільніцька. Барви слова, барви фарб, барви музики, різноманітні барви Вашого голосу (ну, трішки з хриплинкою),)) емоційність викладу матеріалу принесли стільки задоволення, що час пролетів непомітно. Дякую.

Галина Кононова Велике спасибі пані Лесі за такий пізнавальний, сучасний вебінарі! Час дуже швидко пролетів. Хотілося ще більше зануритись у світ мистецтва слова, музики і пензля. Ви, пані Лесю, цікава, креативна, емоційна особистість. Творчого натхнення Вам. До нових зустрічей 😊

Катерина Мамчич Навіть при моєму величезному стажі роботи дізналася дуже багато нового та цікавого. З нетерпінням чекатиму нових зустрічей!!!

Наталія Ткаченко. Дякую, пані Лесьо,за цікавий вебінар. Брала участь вперше і дуже задоволена. Вмієте Ви, пані Лесьо, творчо впливати на людей. Захотілося все спробувати із своїми учнями, хоча деякі ваші родзинки використовую. Для тих, хто вагається, чи брати участь у вебінарах, раджу лише одне: обов' язково беріть. Бережіть себе.

Світлана Деркач Я вперше на зустрічі з пані Лесею, землячки з Вінниччини. Отримала дуже багато корисної інформації, як зробити урок цікавим і змістовним, а нам в ПТУ особливо.

Любовь Поворознюк Лесічко, дуже вдячна Тобі за цей вебінар і новий поштовх до праці та вдосконалення. Як завжди, було дуже цікаво, корисно, повчально, творчо, креативно і талановито! Все беру на озброєння і буду використовувати. Дай Бог Тобі здоров'я, кипучої енергії, наснаги, бажання творити і надалі рухатися вперед та отримувати задоволення від своєї титанічної праці та спілкування з однодумцями.

Людмила Чубенко Пані Лесю! Вебінар був пречудовий, матеріал неймовірно цікавий,а виклад - неповторний! Так вмієте лише ВИ! Аудиторію захоплюєте на 100%, а потім володієте нею - на всі 200%! Кожного разу слухаю вас з величезним задоволенням. Здоров"я, любові, миру, добра, нових злетів! Продовжуйте і надалі нас радувати цікавинками-родзинками! Дякую! Ніяк не наважувалась працювати з падлет, та після вебінару, де ви так прекрасно про нього розповіли, - безперечно буду! Ще раз дякую!🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

Татьяна Мартыненко Пані Лесю, Ваші вебінари - супер! Вмієте виконувати свою роботу на « відмінно». Ви майстер своєї справи. Постаралися на славу, за що вам і хвала. Дякую за клопітку працю, за позитивний заряд, за родзинки. Здоров'я, натхнення, нових перемог вам.

Ludmyla Tyshkovets Дякую дуже за такий чудовий вебінар!!! Я була вперше, все дуже сподобалось, дізналася стільки всього нового!!! Дякую, Вам за таку чудову і плідну роботу! Всього Вам найкращого!!!👍

Olga Martsiiash Пані Лесю,дякую за чудовий вебінар,за Вашу щирість,щедрість.Я не змогла ,на превеликий жаль,бути присутньою у п'ятницю. Тому хочу висловити щиру подяку Вам сьогодні.Маю надію,що пан Дмитро ще не один раз запросить Вас на зустріч з нами.Для себе я відкрила Padlet .Дякую Вам за роз'яснення. До цього часу я працювала у Glogsterі .Зараз там обмежені можливості. Бажаю Вам здоров'я,творчої енергії. Очікую на Ваші вебінари.

Oxana Sokoluk-Lebedinskaya Спасибо вам , Леся, за щедрость, за вдохновение, которое вы дарите, за идеи , за полученное удовольствие от общения с вами. Ваши вебинары лучшие!

Олена Яцьканич- Шарга Пані Лесю, хоча я і вчитель української мови та літератури, але настільки отримала великий багаж нових знань , який можна поєднувати не тільки на уроках зарубіжної , але й на різних заняттях. Я є учасником багатьох вебінарів, але саме ваш ( !) мені найбільше сподобався. Ваше спілкування з нами було щирим , відвертим... я дуже вдячна всій Вашій команді. Чекаю нових зустрічей!

Тетяна МещишинаДякую, дуже все цікаве та корисне!!!Картини сподобались, а особливо їх аналіз.

Ліна ОлефіренкоДякую! Все дуже гарно! Насолоджувалась вашим голосом.

Світлана Гулая. ДЯКУЮ!!! Дуже все КОРИСНО!!!

Ірина Бабінцева. Щиро вдячна за такий цікавий матеріал.

Ірина Петровська. Це щось неймовірне!

Надія Грінченко. Динамічно! Творчо! Натхнено!

Катерина Коваленко. Дуже цінно, що Ви ділитеся досвідом! Дякую Вам дуже-дуже!

Олена Загорулько. Дякую. Дуже цінний матеріал.

Олена Наливайко. Все було чудово!

Людмила Тишковець. Усе сподобалося!!! Дуже Вам дякую!!!

Ольга Демида. Картини сподобались, бо потребують посиленої  розумової праці.

Олена Колива. Дякую! Цікаво дуже - дуже!

Людмила Чубенко. Залюблена в свою справу!!! Дякую! ВСЕ СПОДОБАЛОСЬ разом з майстринею своєї справи!

Галина Чернявська. Дякую за чудовий вечір! Здоров'я Вам!

Віра Данилів. Дякую Вам велике-превелике!!!

Тетяна Ільніцька. Дві години просто кайфу!

Евеліна Генсицька. Творчого натхнення, успіхів, ЗДОРОВ'Я! Бережіть його! Дуже приємно з вами спілкуватись. Так тримати!

Ольга Олішевська. Пані Лесю, Ви непевершена! Дякую!

Легкоступова Наталья. Спасибо, получила большое интеллектуальное удовольствие!

Галина Мельник. Дякую. Багато нового та цікавого сьогодні дізналась.

Надія Сагайдак. Щиро дякую, пані Лесю. Ви трудівниця! Час провела з користю для себе. Чекаємо нових родзинок.

Ольга Творун. Скриня скриня Ваших педагогічних надбань сповнена розуму, мудрості, креативності. Такі скрині належать тільки духовно багатим людям. 

Мироненко Валентина. Вебінар дуже цікавий, сподобався, дякую!

Оксана Гуліда. Після такого вебінару хочеться і надалі спілкування!

Світлана Петрина. Чудовий вебінар! Дякую!!!

Вікторія Удовиченко. Сьогодні вдруге переглянула Ваш вебінар від 9 листопада. Яка Ви молодець! Скільки часу, сил, праці вклали Ви у цей проект! Ви Майстер!!! Наступного ж дня створила свою стіну на Padlet. Дякую.

Дорогі колеги, бути ведучою вебінару від журналу "Зарубіжна література в школах України" надзвичайно почесно і дуже відповідально. Ваші відгуки надихають, крила виростають за спиною, а головне з'являється впевненість в тому, що ідеї та матеріали вебінару будуть слугувати вам в якості нового педагогічного арсеналу на уроках ЗЛ. 

Щиро вдячна за участь у вебінарі та теплі відгуки. 
Нехай вам щастить! До нових зустрічей!
З повагою Леся Сич

Немає коментарів:

Дописати коментар