Вебінар "10 методичних родзинок до уроків ЗЛ"

Шановні колеги, щиро дякую вам за участь у вебінарі! За підтримку, яку постійно відчувала, за добрі слова та побажання у відгуках. 330 учасників у прямому ефірі - це абсолютний рекорд!!! Тепер можу зізнатися, що страшенно хвилювалася, адже коли у вас, колеги, великі очікування - дуже легко розчарувати. Ваша підтримка дає мені впевненість, що вебінари і наше спілкування в групі, обмін досвідом та ідеями, власними напрацюваннями, - це можливість творчо і професійно зростати кожному з нас. Щось із задуманого вдалося, щось ні, але дуже сподіваюся, що матеріали стануть вам у пригоді на уроках і полегшать вам підготовку до них. А також думаю, що під час вебінару у вас виникло багато власних ідей!!! Впевнена, що були моменти, коли ви думали: "І я так роблю на уроках!" - і це класно, бо вебінари цінні й тим, що дають змогу побути в колі однодумців. Ваші відгуки про вебінар залишу на своєму блозі, аби вони надихали мене на нові родзинки!!! Дуже шкодую тільки про одне, що не бачила ваших облич і не реально було в прямому ефірі читати всі ваші коментарі. Натхненна вашими відгуками буду ділитися новоми  методичними родзинками !

Деякі відгуки учасників вебінару:

Алла Сливка якщо коротко, то практичність цього вебінару просто зашкалює. Взяти з нього безліч корисного та цікавого для учнів могли і вчителі-новачки у професії і аси. Приємно провела час, корисно. Настрій чудовий. Леся, як завжди, неперевершена.

Ehvelina Gensitskaya Не 10 родзинок, а 110 прекрасних і цікавих родзинок-винаходів!!!

Людмила Нестерук Час пролетів непомітно, а родзинки сипались одна за однією... Велике спасибі Лесі Сич, а також Дмитру та команді, яка створила підручники та онлайн-платформу! Нехай джерело творчості не пересихає ніколи!

Ірина Петровська Пані Лесю, це вже третій Ваш вебінар, який я прослуховую, місцями затамувавши подих, а місцями з неймовірним бажанням говорити, ділитися, обговорювати... дуже класно, що у нас, вчителів, є чудова можливість ось так плідно і творчо проводити вечори з користю і для педагогічної роботи, і для себе особисто. Ніщо так не надихає на роботу, як гарна бесіда у дружньому колі. Ви мене надихаєте, Лесю. Навіть скажу більше, саме завдяки знайомству з вами, я переродилася як вчитель, змінила свої погляди на деякі робочі моменти і зрозуміла, що я найщасливіша - бо безмірно закохана у свою справу. Вибачайте за пафосність (як декому може здатися), та це просто емоції від сьогоднішньої зустрічі. ДЯКУЮ! З нетерпінням чекатиму наступного вебінару! 🌺

Світлана Кострець Щиро дякую! І хоч бачила тільки частинку через технічні проблеми, але почула багато цікавого й корисного. Завтра подивлюся запис!

Аліна Землянська Узунколєва чудовий, цікавий і змістовний вебінар. Дякую, пані Олесе.

Tatyana Salivon Дякую пані Лесі за цікавий вебінар! Цікаво знайти щось нове або зрозуміти, що ти маєш однодумців у використанні тих чи інших прийомів.

Liudmyla Bortnik Чудовий вебінар-практикум! Маса матеріалу для наслідування.

Stella Levi-Tsvil Щиро дякую! Задоволена, бо багато чого дізналася нового і тепер обов'язково використовуватиму на свої уроках. 😉👍

Марічка Криленко Враження приємне. Дізналась про кілька нових методів. Спрацюють чи ні, покаже практика, але у свою скарбничку вже завантажила)) Перероблю план і віддам два ПЧ під "35 кіло надії", книгу замовила під час вебінару))) Трохи затягувало в часі читання цитат, які ми всі, думаю, добре знаємо, але то дрібниці. Дякую за плідну роботу. Буду рада приєднатися до наступних вебінарів.

Антонина Петрик Щиро вдячна за цікавий матеріал. 

Наталія Ткаченко Дякую за цікавий та корисний вебінар. 👍❤️🤗

Елена Гвоздикова Щиро дякую) цікаво, корисно, хочеться створювати подібне своє, вражати учнів і спонукати їх мислити)

Галина Лищинская Вебінар корисний, надихає на власну творчість. Щиро дякую! Натхнення Вам, творчих злетів і нових родзинок!

Tamara Drotenko Дякую!
Дуже цікаво, інформативно, насичено😊 
Час просто пролетів, хотілось слухати ще 😉


Юлія Плужник Захоплююче, змістовно. Це титанічна праця- підготувати і провести на такому рівні вебінар. Дякую. З нетерпінням чекаю квітня.

Victoria Zhagolkina Змістовний, творчий вебінар. Дякую за родзинки. Обов"язково використовуватиму. Натхнення Вам!

Любов Борисяк Поки слухала п. Лесю, ще й свої ідеї "хапала" на льоту😉. Пані Лесю, Ви вмієте надихати!

Svitlana Diachok Учитель-практик, який щодня йде з новими ідеями (свіжими родзинками) до учнів, щовечора готуючись ... Ось яка вона - Леся Сич! Крім того, мотиваторка, адміністраторка, щира і розумна колега-подруга! Ви - ЧУДОВА!

Лариса Савенец 👏👏👏Вищий клас! Умнічка! Вашим учням пощастило. Ви щаслива жінка-у Вас є і улюблена робота! Натхнення, здоров'я, Леся!

Руслана Мельникова Дуже цікавий і змістовний вебінар! Розумію, скільки сил, часу необхідно, щоб підготуватися хоча б до одного такого уроку! Багато корисного почула! Дякую, пані Лесю! Наснаги й творчих успіхів!

Віра Павліченко Завжди корисно почути щось цікаве! Чекатиму квітневого вебінару😊😊😊

Лина Олефиренко Дуже вчасний і корисний матеріал! Дякую! Час пролетів непомітно👏👏

Natalja Burdeina Пані Леся - толерантна, щира, розумна та гарна жінка, яка дуже любить свою роботу! Велика честь вчитися у цього мудрого педагога! У неї завжди ПРОСТО, ЗРУЧНО, ЕФЕКТИВНО! Передивляюсь свої записи вебінару: цікаво, правило 5, "Стань сильнішим" Б.Брауна - прочитати!!, мудрість життя,гарна ідея, цитата дня - меседж уроку, від простого до складного(теорія за алфавітом), круто, ФБ - сторінки, фідбеки, супер!...і висновок - НІКОЛИ НЕ БІЙТЕСЬ ЩОСЬ ЗМІНИТИ В СВОЄМУ ЖИТТІ!! Розкішний вечір! Дякую за відданість своїй справі!

Anastasiya Kostina Я встигла майже на кінець вебінару, але всеодно почула багато корисної, а головне - практичної інформації. Дякую, не перестаю захоплюватись Вами.

Любов Федоренко Продивилася ще раз запис! Неймовірно цікаво слухати Лесю Михайлівну! Як багато ще ми не знаємо! Вік живи- вік учись! Які цінні поради! Бо те, що ми скачуємо- це візуально і починаємо самі втілювати, а от почути живе слово, роз"яснення- це геніально та дуже актуально. З підручника такого детального та глибокого аналізу нових творів ми не дізнаємось. Щира подяка за таку зустріч вживу з доповідачем та організацію вебінару! 04.02 - зі сповненою радості душею та повною ношею знань лягаю трішки відпочити! Сьогодні ж розпочну " переварювати"!

Валентина Скопина Досвід Лесі Михайлівни дуже цінний. Вражена тим, що вона дарує всьому світові свої ідеї. Дякую. І дуже неприємно, що були люди, які робили недоцільні зауваження: не гідно вчителеві бути нестриманим та неввічливим. Лесі Михайлівні — наступних польотів!!!! Ще довершеніших!!!!!💐💐💐💐💐💐💐🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

Ольга Лесонена Дякую, пані Лесю, за цікавий та корисний вебінар. Творчого натхнення Вам і успіху. Чекаю на наступну зустріч.

Галина Кот Надзвичайно рада була Вас чути й бачити, Лесю! Обовязково скористаюсь порадами, які прозвучали і отриманим матеріалом. Удачі, наснаги і нових ідей!

Алла Баева Величезна подяка пані Лесі!!! Ви - неймовірна розумничка і талановитий УЧИТЕЛЬ! Ваші учні щасливі, що мають такого наставника! З радістю скористаюсь Вашими порадами й смачними родзинками на своїх уроках. ДЯКУЮ!!!!😘

Александра Шестак Дякую за Клааасний вебінар!!!! УСПІХІВ!!!! Смакую РОДЗИНКИ!

Валентина Николаевна Щиро вдячна, Лесю, за вашу невтомну працю, за те, що дiлитесь досвiдом. Вебiнар дуже цiкавий, кориснi I смачнi родзинки!

Svitlana Melnik Мега - професіонал своєї справи. Дякую, пані Лесю. Тільки людина з великим ❤️ таким може ділитися. Дякую.

Тамара Скурихина Чудовий вебінар від учителя-практика. Відкрила для себе нові прийоми неформальної освіти. Зрозуміла, що не всі колеги знають про інтерпретацію тексту, то й вимагали звичайного аналізу, який ми всі ще під час навчання у внз опанували.Думаю, що незадоволені не з нашої групи. Дякую, пані Лесю!

Людмила Груба Чекала на Ваш вебінар. Отримала задоволення. Всі Ваші родзинки - титанічна праця. Постійно читаю дописи в групі, переконалася, що Ви вчитель - наватор. Намагаюся використовувати Ваші напрацювання. Щиро дякую, пані Лесю!

Ольга Олішевська Щиро дякую Вам, пані Лесю, за можливість бути причетною до колективу однодумців.Ваші ідеї і матеріали дуже цінні, корисні для практичної роботи.Міцного Вам здоров'я , натхнення,успіхів!

Оля Творун Щиро дякую організаторам за такий емоційний, змістовний вебінар. Ви ,пані Лесю, неперевершена. Я писала вам вчора і ще раз хочу повторити слова з "35 кіло надії". ви саме та людина, яка "робить те, що любить і любить те, що робить."Здоров'я вам і натхнення.

Людмила Сипливець Із величезним задоволенням переглянула вебінар!! Море позитиву! Я просто захоплена Вашим професіоналізмом, пані Лесю, Вашою інтелігентністю, витримкою. Ваші родзинки, як завжди , дуже корисні, практичні, креативні. Глибина аналізу творів - і при цьому, здається, така легкість у подачі матеріалу, просто вражає. Яка титанічна робота проводиться вчителем! Щиро дякую за Вашу широту душі та щедрість, з якою Ви ділитеся з нами своїми знахідками. Ви приклад справжнього вчителя!

Тетяна Ромочуська Дякую, пані Лесю! Вебінар організовано та проведено на високому рівні! Справді було багато родзинок , які із великим задоволенням використовуватиму у підготовці до уроків. Дітям завжди подобається працювати із чимось новеньким та цікавим! А Ви ,п. Лесю, як генератор нових ідей! Спасибі за чудовий вебінар! Творчого Вам натхнення 🌺та до нових зустрічей! І звичайно, спілкування у групі, де завжди можна знайти цікаві ідеї та зарядитися😊позитивом😊 Хай щастить!


Немає коментарів:

Дописати коментар