Генератори - помічники вчителя

Генератори анаграм, філвордів, кросвордів

Анаграми, філворди та кросворди - це ефективний спосіб для розвитку інтелекту, логіки та гнучкості розуму

Анаграма — безладна перестановка букв у слові, що створює інше слово.
Генератор практичних завдань «Анаграми» - зручний і легкий в користуванні сервіс, який допоможе учителеві зробити урок цікавішим, внести елемент загадковості.  За допомогою генератора можна власноруч створювати завдання-анаграми для учнів, які вдало поєднують в собі  спосіб поліпшення грамотністі та ефективного розвитку інтелектуальних здібностей.
Виконання завдань головоломки, практична значущість якої перевірена століттями, допоможе дитині поліпшити свою ерудицію і кмітливість, а також тренувати логічне мислення і сприятиме розвитку когнітивних функцій.

Також розшифровуючи анаграми, дитина буде безпосередньо розвивати гнучкість розуму, оперуючи асоціативними зв'язками і застосовуючи своє просторове сприйняття.

Згодом актуальність «Генератора анаграм»  буде тільки рости, адже у вас буде можливість постійно підвищувати складність слів і з кожним разом переносити дитину ще на один щабель вище.

 Генератор практичних завдань «Анаграми» за кілька секунд виконає вашу рутинну роботу,  і ви зможете скачати і анаграми, і відповіді до них, бо для контролю передбачений список з правильними  відповідями. Це легко і зручно, водночас такі завдання ефективні на уроці. Їх можна практикувати як картки для учнів або демонструвати на екран. Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері і використовувати необмежену кількість разів. Єдиний недолік, згенеровані анаграми можна скачати тільки у форматі PDF.

Щоб прейти до генеротора натисніть тут

Інтерфейс програми

Згенеровані завдання мають такий вигляд.

З таким же принципом працюють генератори філвордів та кросвордів

Програма Генератор філвордів тут 

Програма Генератор кросвордів тут

За матеріалами "Освіта.ua"

Немає коментарів:

Дописати коментар